dolar kaçoldu
18,73
Bono
1.393
Bist 100
0,49%
74,51
Petrol
-1,19% >
  Hakkımızda

Genel

Kacoldu.com Ahtapot Medya İnternet ve Bilişim hizmetleri bünyesinde kurulmuş, bütün döviz, altın, borsa, kripto para, emtia ve paritelerin verilerini anlık olarak takip edebileceğiniz bir sitedir. Bütün altın, döviz, borsa ve kripto paraların geçmişe dönük durumlarını ve hacimlerinin arşivine kaçoldu hizmetimiz ile ulaşabilmektesiniz. Ayrıca bu hizmetlerden farklı istediğiniz kuru istediğiniz kura dönüştürmek için Döviz dönüştürücü aracımızı kullanabilirsiniz. Ahtapot Medya olarak her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.

İşbu Gizlilik Beyanı, Kaçoldu sitesinden başka sitelere verilen linkler (hyperlinked web siteleri) için geçerli değildir.


Üyelerimizin Yorumları

Kaçoldu olarak üyelerimizin döviz, altın, borsa, kripto para, emtia ve pariteler hakkındaki görüşlerini diğer kullanıcılarımızla paylaşmasına olanak tanımaktadır. Sizde hemen istediğiniz kur veya altının yorumlarını okuyabilir, kayıt olup görüşlerinizi hemen paylaşabilirsiniz.


Sanal Alım Satım Simulatörü

Kullanıcılarımızın risksiz bir şekilde yatırım konusunda deneyim kazanmak için bu hizmeti sunmaktayız ve hiçbir maddi kazanç ve risk faktörü bulunmamaktadır. Sizde kayıt olup size tanımladığımız sanal para ile alım satım yaparak yatırım yapmadan önce deneyim kazanabilirsiniz.
Bilgilendirme : Sanal Alım Satım Simulatörü kesinlikle maddi kazanç veya bir yatırım danışmanlığı hizmeti değildir. Sadece alım satımlar ile kendinizi deneyimleyebileceğiniz bir araçtır.

E Posta
info@kacoldu.com
Telefon
0850 88888 88888
Adres
Büsan Özel Sanayi Sitesi Horozluhan mh. Kayacık Osb 42/1A Selçuklu/Konya
Saat Döviz Olay Önceki
10:00  TRYİmalat PMI (Tem)51,30
10:00  TRYTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık) (Tem)1,94%
10:00  TRYTüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Aylık) (Tem)
10:00  TRYÜretici Fiyat Endeksi (ÜFE) (Yıllık) (Tem)
10:00  TRYÜretici Fiyat Endeksi (ÜFE) (Aylık) (Tem)
17:30  TRYYıl Sonu Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) Tahmini (Ağu)
  TRYHazine Nakit Dengesi (Tem)